עיצוב בתים

בעולם הגדול ומרובה האפשרויות של אדריכלות ועיצוב פנים – לכל סוג של מבנה יש אינסוף אפשרויות של עיצוב, לעיתים נראה שמרוב אפשרויות כמעט ובלתי אפשרי להחליט מה הוא הסגנון המועדף עלינו באמת.

עיצוב בתים פרטיים הוא ללא ספק "נישה" מסוימת מאוד בעיצוב פנים , אדריכלים ומעצבי פנים רבים בוחרים להתמקצע בעיצוב של בתים פרטיים כדי שיוכלו להיות הרבה יותר יעילים, חדים, מקצועיים עבור לקוחותיהם.

משרד גלית אדריכלות הוקם בשנת 2000. במרוצת השנים תכננו והשלמנו מגוון פרויקטים ייחודיים: וילות, בתי יוקרה, תכנון שכונות, תמ"א 38, בנייה ציבורית ועיצובי פנים. הקו המנחה את משרדנו בתכנון אדריכלי ועיצוב פנים הינו השמת דגש על חשיבה יצירתית, פרוגראמה, פונקציונליות וצרכי הלקוח.

צוות האדריכלים שלנו נבחר "בפינצטה" על מנת להבטיח עיצוב בתים פרטיים ברמה שעוד לא הכרתם – אנחנו נתאים לכם את האדריכל המושלם אשר ילווה אתכם לכל אורך התהליך החל משלב התכנון ועד לשלבים הסופיים.

תכנון מוקדם של עיצוב בתים פרטיים

התכנון המוקדם הינו תהליך ארוך ומורכב אשר דורש מכם סבלנות וריכוז בכדי שנוכל להגיע לכל פרט ופרט הכרוכים בתכנון בכדי שנגיע לשלמות בכל האספקטים בפרויקט על מנת שתקבלו את בית החלומות בצורה מושלמת ומעוררת עניין.

 כל בית וכל פרויקט אצלנו הוא יחיד ומיוחד במינו ומעוצב לפי נפש הלקוח ורצונותיו ולפי תפיסתו.

לקביעת פגישה  והצעת מחיר אטרקטיבית על עיצוב בתים פרטיים התקשרו כעת או השאירו הודעתכם ונחזור אליכם בהקדם.

צרו קשר

טלפון: 077-7502700
נייד: 050-5705549
כתובת: וייצמן 63 נהריה

דברו איתנו